+90 312 222 73 36    |    info@arfenkoleji.com

Okul

İlkokul


Arfen ilkokulu, çocuğunuzu kişisel, sosyal ve akademik olarak geliştirmeye yönelik altyapısı zengin ve donanımlı bir okuldur. Çocuklarımıza öncelikle sorgulayıcı düşünceyi, yaşam boyu öğrenme sevgisini, karakter eğitimiyle ise toplumda saygın ve iyi bir birey haline gelme fırsatlarını veriyoruz.

Hedefimiz

Çocuklarımız en iyisini hak ediyorlar ve bizler de çocuklarımıza akademik başarının yanında ülkemize faydalı, milli değerlerine sahip çıkan bunun yanında bilgi donanımında nitelikli bir gençlik hedefi ile yola çıktık.

Eğitim Programı

Onların, güvenli ve mutlu bir ortamda her alanda başarabilmeleri, başarılarını sergilemeleri ve potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmeleri için yenilikçi, heyecan verici ve keyifli bir eğitim programı hazırladık.

Çocukların akademik temellerinin atıldığı ve geliştiği en önemli dönem olan ilkokul evresinde ev ödevi anlayışını kaldırıyor, bunun yerine ders bitiminde öğretmeniyle eksik kalınan ve geliştirilmesi gereken alanlarda eğitim sunuyor ve onların ilkokul yıllarının tadını çıkarmasını istiyoruz.

ARFEN'de Temel Nitelikler

Çocuklarımızın aile ve toplum değerlerine, başkalarına saygısına, görgü kurallarına ve öz disipline sahip olmasını çok önemsiyoruz. Bunlar Arfen olarak, her zaman teşvik ettiğimiz temel niteliklerdir.

Ortaokula Hazırlık

Problemleri çözebilen, üretken, sosyalleşmiş, değerlere saygılı, öz güvenli, başarılı ve mutlu bireyler olarak; ortaokula hazır olurlar.

Etkin Öğrenme

16 kişilik teknoloji ile donatılmış sınıflarda etkin öğrenme.

Yetenek Analizi

Öğrencilerimizin ilgi ve yetenekleri keşfedilerek erken yaşlardan itibaren spor, müzik, sanat vb. alanlara yönlendirilmesi uzman kadromuz tarafından yapılır.


Ortaokul


Arfen ortaokulu, çocuğunuzu kişisel, sosyal ve akademik olarak geliştirmeye yönelik altyapısı zengin ve donanımlı bir okuldur. Çocuklarımıza öncelikle sorgulayıcı düşünceyi, yaşam boyu öğrenme sevgisini, karakter eğitimiyle ise ülkemize faydalı, milli değerlerine sahip çıkan, toplumda saygın ve iyi bir birey haline gelme fırsatlarını veriyoruz.
20 yıllık bilgi birikimi ve alanında uzman kadrosu ile okulumuzdaki her öğrencinin yeteneklerinin ve becerilerinin ortaya çıkarılmasını sağlıyor ve sosyal becerilerinin gelişimi ve benlik saygısı üzerine güçlü bir vurgu yapıyoruz. Eğitimimizde bulunan tüm öğrencilerimiz için olabildiğince gerek akademik gerekse yetenek yönlerini ön plana alıp sorgulayıcı, çalışkan, çağa uyum sağlayan öz güvenli, keyifli ve üretken birey olmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz.

TEOG’a Hazırlık

Çocukların akademik temellerinin atıldığı ve geliştiği en önemli dönem olan ortaokul döneminde 5, 6, ve 7. sınıflarda öğrencilerimiz akademik olarak TEOG sınavlarına hazırlanırken aynı zamanda yoğun yabancı dil eğitimi uygulanır. 8. sınıfta okul + kurs programı ile öğrencimiz ek kurs, özel ders vb. desteklere gerek kalmadan öğretmenleriyle eksik kalınan ve geliştirilmesi gereken alanlarda okul içinde aldığı eğitimle keyifli ve üretken bireyler olarak liseye hazırlanır.

ARFEN’de Eğitim

Okulumuzda öğrencilerimize güvenli, sevecen ve etkili bir öğrenim ortamında yetişme fırsatı sunmak her zaman önceliğimizdir. Okulumuz öğrencilerimize saygı, merhamet, sorumluluk, dürüstlük ve öz disiplin olmak üzere beş karakter niteliklerini geliştirmeye çalışır; böylece topluluğun üretken üyeleri ve toplum liderleri olarak donatılırlar.

ARFEN’de Spor ve Sanat

Tüm bunların yanında yılın her anında çocuklarımızın becerilerine göre yönlendirilerek eğitim alabilecekleri kapalı spor alanımızda; futbol, basketbol, voleybol, bale, güreş, saha ve masa tenisi, görsel ve işitsel sanatlar sınıflarımızda da resim, müzik ve karakter eğitimi imkanlarını oluşturduk.

Liseye Hazırlık

Problemleri çözebilen, üretken, sosyalleşmiş, değerlere saygılı, öz güvenli, başarılı ve mutlu bireyler olarak; ortaokula hazır olurlar.

Etkin Öğrenme

16 kişilik teknoloji ile donatılmış sınıflarda etkin öğrenme.

Yetenek Analizi

Öğrencilerimizin ilgi ve yetenekleri keşfedilerek erken yaşlardan itibaren spor, müzik, sanat vb. alanlara yönlendirilmesi uzman kadromuz tarafından yapılır.